Výherci soutěže

Od února 2022 máme z důvodu zlepšení podmínek a eliminace náhodných sázkařů nová pravidla, která najdete zde: http://betliga.cz/podminky. Z toho důvodu jsme se pro přehlednost rozhodli uvádět vítěze jak na našich webových stránkách zde, tak na Facebooku a Instagramu.

POŘADÍ SOUTĚŽE:


ÚNOR 2023: Vítězapollo22 +139.30

(Hned na začátek pro upřesnění - vítěz netipoval 14 dní, jak je v podmínkách soutěže, ale na základě naší doložky o individuálním posouzení byl do soutěže nakonec připuštěn (měsíc měl pouze 28 dní a fotbalových zápasů nebylo v týdnu tolik (Evropské poháry začaly až 14.2.). Na 2. místě se umístil sázkař +tips. Oběma sázkařům jsme poté napsali e-mail, kde jsme vše vysvětlili a navhrli, že pokud se oba domluví, rozdělíme výhru mezi ně 5000-5000 a pokud ne, bude se hlasovat. Sázkaři se ale nedomluvili a spustili jsme hlasování. Hned na druhý den sázkař +tips začal ovlivňovat hlasující tím, že všem posílal e-mail, ve kterém zpochybňoval některá rozhodnutí a hlavně LHAL o tom, že vyhrál už v minulých měsících, i když to tak nebylo. Úmyslně se tak snažil ovlivňoval ostatní lidi a prosil je o hlas na základě nepravdivých informací. Proto jsme mu napsali mail, co to má znamenat a ať to okamžitě vyřeší, že tohle jednání a manipulace není přípustné. Na to sázkař reagoval tím, že do chatu napsal, že v ničem nelhal a proto jsme jej po předchozím mailovém upzornění smazali a vyloučili ze soutěže)

LEDEN 2023Bez vítěze !

(na 1. místě se sice umístil sázkař CERAMIRACI, ale z důvodu více profilů na webu a na základně našeho rozhodnutí (eliminace náhodných sázkařů s více profily) jsme se rozhodli jej vyřadit. Výhra by tak měla padnou do náručí 2. v pořadí, ale po domluvě s apollo22 se soutěž v tomto měsíci na základě vzniklých událostí vyhodnocovat nebude)

PROSINEC 2022: Vítěz: apollo22 +301.80

LISTOPAD 2022: Vítěz: apollo22 +124.10

ZÁŘÍ + ŘÍJEN 2022: Bez vítěze !

(z důvodu technických problémů na straně našeho webu nemohla být soutěž v těchto 2 měsících vyhodnocena. Jednalo se o problém s databází, kdy ani do teď nejsou vyhodnoceny a propsány všechny tipy z těchto měsíců. Muselo se to vyřešit tak, že se stará databáze nakopírovala do nové i s nevyhodnocenými tipy a nyní by měl být problém již vyřešen. Bohužel nejsme schopni dopočítat ručně výsledky a i díky tomu by to bylo pouze o slově a důvěře, a to nechceme. Veškeré výsledky chceme mít na webu a i z toho důvodu jsme se rozhodli pro tento krok. Všem zúčastněným se omlouváme a přejeme hodně štěstí v dalších měsících)

SRPEN 2022: VítězFortuna:liga +161.60

(na 1. místě se sice umístil sázkař sazkarskememmes tennis, ale jelikož nesplnil podmínku minimálního počtu "odsázených" dní (9) a minimálního počtu tipů (18), putovala výhra pro dalšího v pořadí. Fortuna:liga sice taktéž nesplnil podmínku minimálního počtu "odsázených" dní, ale jelikož se zaměřuje pouze na 1 konkrétní ligu, je logické, že je závislý na odehraných kolech v daném měsíci a on tipoval všechna. Oba případy jsme posuzovali idndividuálné, nicméně u prvního jmenovaného jsme došli k závěru, že v srpnu se hrály velké ATP i WTA turnaje (Washington, Montreal, Cincinnati, Toronto, US Open kvalifikace + úvodní dny), tudíž počet tipů i dnů mohl být splněl, nebo alespoň minimálně 1 z toho)

ČERVENEC 2022VítězDidipicks +118.10

(na 1. místě se sice umístil sázkař P10_Tips, ale jelikož nesplnil podmínku maximálního denního počtu tipů, kdy překročil tuhle hranici hned 4x (21.7., 26.7., 27.7. a 28.7.), putovala výhra pro dalšího v pořadí)

ČERVEN 2022: Vítězmr.tenisak +120.60

(na 1. místě se sice umístil sázkař Sázej na góly, ale jelikož začal pozdě a nesplnil tak podmínku minimálního počtu "odsázených" dní + překročil maximální denní počet tipů (19.6.), nemohl být do soutěže započítán a výhra tak putovala pro dalšího v pořadí) 

KVĚTEN 2022: Vítěz: Hockey4all +133.30

(na 1. místě se sice umístil sázkař Petr1977, ale jelikož nesplnil podmínku maximálního denního počtu tipů, kdy překročil tuhle hranici hned 5x (3.5., 8.5., 11.5., 26.5. a 27.5.), putovala výhra pro dalšího v pořadí) 

DUBEN 2022VítězBTFG +161.90 

 

BŘEZEN 2022: VítězBetmix +120.50

(na 1. místě se sice umístil sázkař +tips, ale jelikož nesplnil podmínku maximálního denního počtu tipů a taky podmínku, že se nesmí jednotlivé zápasy v AKO sázkách opakovat a jen kombinovat, putovala výhra pro dalšího v pořadí)

ÚNOR 2022: Vítěz: BVTR +129.90 

(na 1. místě se sice umístil sázkař AKOtips, ale jelikož začal pozdě a nesplnil tak podmínku minimálního počtu "odsázených" dní, putovala výhra pro dalšího v pořadí)

Přihlášení

AKTUÁLNÍ POŘADÍ

Filtr: MĚSÍC CELKOVĚ

Servis tipu Tipů Profit ROI