O nás

Zaměřujeme se na verifikaci (ověřování, kontrolu pravosti) tipů firmám i sázkařům, kteří prodávají svoje tipy nebo si pouze chtějí vést své vlastní statistiky. Ověřujeme, zda jsou jejich tipy reálné a pravdivé. Každý z nich musí přidat tip/tipy vždy před začátkem utkání na náš web případně zaslat na e-mailovou adresu info@betliga.cz. My je po odehrání utkání vyhodnotíme a započteme do statistiky.

Každý registrovaný uživatel má od nás ZDARMA vedení celkové historie tipů včetně statistik : měsíční i celkový profit, průměrný kurz včetně průměrné sázky, celkový počet vkladů, úspěšnost a ROI.


Máš zájem se přidat? Zde je postup, jak na to:

1. Registrujte se na našem webu s jménem, pod kterým chcete vystupovat.

2. Přihlaste se a začněte přidávat tipy, které my budeme vyhodnocovat (tip bude vyhodnocen maximálně do      24 hodin od odehrání).

3. Vyplňte si veškeré údaje (web, mail, něco o Vás) aby Vás mohli Vaši potencionální klienti oslovit.

4. Pokud najdete ve vyhodnocení jakoukoliv chybu, neváhejte se na nás obrátit s dotazem o opravu (přes mail, případně do chatu). Jsme přeci jen lidi a nikdo není neomylný. Budeme se snažit vyjít vstříc každému.

 

Podmínky přidávání tipů:

1. Tipy musí být přidávány vždy s předstihem před začátkem utkání.

2. Kurz musí odpovídat hodnotě v čase přidání tipu.

3. Počet tipů denně není nijak omezen.

4. Rozmezí jednotek 1-10 pro každý tip (maximální sázka na 1 stejný tip je 10 jednotek - nelze navyšovat přidáním stejného tipu 2x nebo vícekrát).

Upozornění ! Pokud se budete snažit podvádět a tím klamat nejen nás, ale i potencionálni klienty, budete bezodkladně odstraněni z verifikace a Váš servis bude uveřejněn jako podvodný.

 

Pokud si pomocí našich stránek vyberete jakýkoliv servis, veškeré obchodně-právní vztahy se týkají pouze Vaší osoby a dotyčného servisu. Neneseme žádnou zodpovědnost za jejich následné jednání. Zajišťujeme pouze ověřování tipů vložených do našeho systému. Děkujeme za pochopení.

  

Přihlášení

AKTUÁLNÍ POŘADÍ

Filtr: MĚSÍC CELKOVĚ

Servis tipu Tipů Profit ROI